top of page

DD İnşaat Vamos Dörttepe Projesi devam ediyor.

DD inşaat kalite ve güvencesi ile Bodrum'un eşsiz yaşam alanlarını inşa etmeye devam ediyor Vamos Dörttepe projemiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilir yada satış ofisimize gelebilirsiniz.Kontrol Panelinden Blog Yönetimi

Kontrol panelinde, blogunuzu tek bir yerden yönetmeniz için ihtiyacınız olan her şey var. Yeni yazılar oluşturmak, kategoriler atamak ve SEO ayarlarını değiştirmek gibi işlemleri buradan yapabilirsiniz. Yazınızı yazmaya başlamak, görüntü eklemek ve biçimlendirmek için Yeni Yazı Oluştur'a tıklayın.


Mobil Uygulamadan Blog Yönetimi

İstediğiniz her an her yerden yazı yazın, yorumlara cevap verin ve blogunuzu yönetin. Başlamak için kontrol panelinden Wix Owner uygulamasını indirin.


Yayınlanmış Sitenizden Blog Yönetimi

Blogunuzu doğrudan yayınlanmış sitenizden yönetebileceğinizi biliyor muydunuz? Sitenizi yayınladıktan sonra URL'sine gidin ve sitenize Wix hesabınızla giriş yapın. Oradan yazıları yazıp düzenleyebilir, yorumları yönetebilir, yazıları sabitleyebilir ve daha birçok işlem yapabilirsiniz. Tüm yapabileceklerinizi görmek için üç nokta ( ⠇) simgesine tıklamanız yeterli.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page